
AquaForte Flexibele Vijverslang 40 mm – 10 Meter | Dunwandige PVC Slang met Spiraalversteviging voor Drukloze Toepassingen
De AquaForte flexibele vijverslang van 40 mm is een lichte en soepele PVC-slang met een geïntegreerde spiraalversteviging, speciaal ontwikkeld voor drukloze waterverplaatsing in vijverinstallaties. Deze slang is uitermate geschikt voor het verbinden van vijverpompen, filters, watervallen of andere systemen waar geen druk op de leiding staat.
Met een diameter van 40 mm en een lengte van 10 meter op rol biedt deze slang voldoende flexibiliteit en bereik voor uiteenlopende toepassingen. De spiraalstructuur zorgt voor extra stevigheid, terwijl de dunne wand de slang licht en gemakkelijk hanteerbaar maakt.
Let op: de slang is niet UV-bestendig en dient daarom te worden gebruikt op beschutte plekken of ondergronds om verwering door zonlicht te voorkomen.
Belangrijkste kenmerken:
-
Diameter: 40 mm
-
Lengte: 10 meter (op rol)
-
Materiaal: Dunwandig PVC met spiraalversteviging
-
Toepassing: Alleen geschikt voor drukloze systemen
-
Flexibel & lichtgewicht: Eenvoudig te leggen en installeren
-
Niet UV-bestendig: Alleen beschut of ondergronds gebruiken
Deze praktische en betaalbare slangoplossing is ideaal voor vijverliefhebbers die op zoek zijn naar efficiënt watertransport zonder druk, en eenvoudig te verwerken binnen bestaande of nieuwe installaties.
Laat ons helpen!
EAN: | 8717605109473 |
SKU: | KB184 |
Colli: | 1 |