W’eau zwembadverwarming solar bol set tot 20 m³ is een duurzame en eenvoudige manier om zwembadwater te verwarmen met behulp van zonne-energie. De solar bol wordt aangesloten op de zwembadinstallatie, waarna het water door de verwarmingsunit stroomt en door zonnewarmte wordt opgewarmd. Zo verhoog je het zwemcomfort zonder extra stroomverbruik voor het verwarmen zelf.
Deze solar verwarmingsset is geschikt voor zwembaden tot 20 m³ en is vooral interessant voor kleinere zwembaden, opzetbaden en seizoensbaden. Dankzij het compacte bolvormige ontwerp neemt de verwarming weinig ruimte in en is plaatsing rondom het zwembad eenvoudig. Voor het beste resultaat plaats je de solar bol op een zonnige locatie en zorg je voor voldoende waterdoorstroming.
De daadwerkelijke opwarming is afhankelijk van verschillende factoren, zoals het aantal zonuren, de buitentemperatuur, het zwembadvolume, de ligging van het zwembad en het gebruik van een afdekzeil. In combinatie met een goede afdekking kan warmteverlies worden beperkt en haal je meer rendement uit de solar verwarming.
Belangrijke punten
- Solar zwembadverwarming voor zwembaden tot 20 m³
- Verwarmt zwembadwater met behulp van zonne-energie
- Ideaal voor kleinere zwembaden en opzetbaden
- Energiezuinige aanvulling op de zwembadinstallatie
- Geen extra stroomverbruik voor het verwarmen zelf
- Compacte bolvorm voor ruimtebesparende plaatsing
- Eenvoudig op te nemen in de watercirculatie
- Duurzame keuze voor aangenamer zwemwater
- Beste werking bij plaatsing op een zonnige locatie
- Geschikt voor seizoensgebruik
- Helpt het zwemcomfort te verhogen
- Resultaat afhankelijk van zonuren, buitentemperatuur en zwembadvolume
- Aan te raden in combinatie met een afdekking tegen warmteverlies
- Praktisch alternatief voor eenvoudige zwembadverwarming
- Interessant voor wie betaalbaar en milieubewust wil verwarmen
Laat ons helpen!