Zandfilterpomp 6.0m3/uur - exclusief filtermateriaal - voor zwembaden tot 30.000 liter - Summer Fun
De Summer Fun Zandfilterpomp 6,0 m³/uur is een compleet filtersysteem voor zwembaden met een inhoud tot 30.000 liter. De installatie combineert een filtertank met een krachtige pomp van 6 m³/u en een geïntegreerd voorfilter. Hiermee wordt het zwembadwater continu gecirculeerd en gefilterd om vuildeeltjes effectief uit het water te verwijderen.
De filtertank heeft een diameter van 330 mm en is voorzien van een praktische 6-wegklep. Hiermee schakel je eenvoudig tussen verschillende functies van het filtersysteem, waaronder filteren en backwashen.
Voor zwembaden tot 30.000 liter
Met een pompcapaciteit van 6.000 liter per uur is deze Summer Fun filterinstallatie geschikt voor zwembaden tot maximaal 30 m³. De pomp beschikt over een voorfilter, dat grotere vuildeeltjes opvangt voordat het water de pomp en filtertank bereikt. Dit helpt de installatie te beschermen en maakt het onderhoud eenvoudiger.
Keuze uit verschillende filtermedia
Een groot voordeel van dit systeem is dat je zelf kunt kiezen welk filtermedium je gebruikt. De benodigde hoeveelheden zijn:
- 25 kg filterzand
- 20 kg filterglas
- 695 gram Polysphere filterbollen
- 320 gram filtercubes
Het filtermateriaal wordt niet meegeleverd en moet dus afzonderlijk worden aangeschaft.
6-wegklep met backwashfunctie
De filtertank is uitgerust met een 6-wegklep, waarmee verschillende filterfuncties kunnen worden geselecteerd. Bij gebruik van filterzand of filterglas kan de backwashfunctie worden gebruikt om opgehoopt vuil uit het filtermedium te spoelen.
Gebruik je Polysphere of filtercubes, dan mag de backwashfunctie niet worden gebruikt. Deze filtermedia moeten op een andere manier worden gereinigd.
Compact compleet filtersysteem
De complete installatie meet circa 60 × 41 × 51,5 cm. Doordat pomp, voorfilter en filtertank samen op één installatie zijn geplaatst, heb je een compacte oplossing voor de filtratie van middelgrote zwembaden.
Voor een goede filtratiewerking wordt geadviseerd om filterzand of filterglas ongeveer iedere twee jaar te vervangen.
Belangrijke punten
- Pompcapaciteit: 6,0 m³/u
- Geschikt voor zwembaden tot 30.000 liter
- Filtertank met diameter van 330 mm
- Voorzien van 6-wegklep
- Pomp met geïntegreerd voorfilter
- Geschikt voor 25 kg filterzand
- Geschikt voor 20 kg filterglas
- Geschikt voor 695 g Polysphere
- Geschikt voor 320 g filtercubes
- Backwashfunctie voor zand en filterglas
- Compacte complete filterinstallatie
- Afmetingen circa 60 × 41 × 51,5 cm
- Filtermateriaal niet inbegrepen
Laat ons helpen!
| EAN: | 4038755032393 |
| SKU: | 70.250.31.274 |