W’eau V-350 glasvezelversterkt topmount zandfilter 4m³ is een compact en degelijk zandfilter voor schoon, fris en helder zwembadwater. Het filtervat is gemaakt van polyethyleen en versterkt met polyester, waardoor het sterker en duurzamer is dan standaard filtervaten die alleen uit polyethyleen bestaan. Hierdoor is het filter goed bestand tegen hoge druk, weersinvloeden en langdurig zwembadgebruik.
Dankzij de fijne filtratie van 25-30 micron worden vuildeeltjes effectief uit het zwembadwater gefilterd. Zo blijft het water beter in balans en kun je onbezorgd genieten van een frisse duik in je eigen zwembad. De uitvoering als topmount zandfilter zorgt bovendien voor een compacte plaatsing, omdat de 6-wegkraan bovenop het filtervat is gemonteerd.
De W’eau V-350 is voorzien van een handige 6-wegkraan met alle belangrijke standen voor zwembadonderhoud. Hiermee kun je filteren, backwashen, naspoelen, afsluiten, water afvoeren of het water laten circuleren zonder filtratie. Daardoor combineert dit filter effectieve waterzuivering met eenvoudige bediening en praktisch onderhoud.
Belangrijke punten
- Glasvezelversterkt topmount zandfilter
- Filtercapaciteit van 4 m³/u
- Fijne filtratie van 25-30 micron
- Filtervat van polyethyleen, versterkt met polyester
- Sterker dan standaard polyethyleen filtervaten
- Bestand tegen hoge druk en weersinvloeden
- Topmount ontwerp voor ruimtebesparende plaatsing
- Voorzien van praktische 6-wegkraan
- Eenvoudig instellen van de gewenste filterstand
- Functies: filteren, backwash, rinse, close, waste en circuleren
- Geschikt voor schoon, fris en helder zwembadwater
- Praktisch voor regulier zwembadonderhoud
- Compacte oplossing voor kleinere zwembadinstallaties
- Eenvoudig in gebruik en onderhoud
- Duurzame keuze voor betrouwbare zwembadfiltratie
Laat ons helpen!
| EAN: | 8721098151901 |
| SKU: | 1030127 |