De AquaKing PVC Vijverfolie 0,5 mm – 4x2 meter is een hoogwaardige, duurzame folie voor het aanleggen van vijvers, beeklopen en waterelementen. Dankzij de soepele structuur vormt de folie zich moeiteloos naar elke vijverbodem, zonder te scheuren of te plooien.
Met een dikte van 0,5 mm combineert deze folie stevigheid met flexibiliteit en is hij bijzonder geschikt voor kleine tot middelgrote vijvers. De PVC-constructie is volledig waterdicht, UV-bestendig en bestand tegen worteldoorgroei, waardoor de folie jarenlang meegaat zonder verharding of verkleuring.
De folie is eenvoudig op maat te snijden en te verlijmen met PVC-lijm of door thermisch lassen, zodat altijd een perfecte afdichting ontstaat.
Toepassing:
-
Geschikt voor tuinvijvers, beeklopen en waterpartijen
-
Flexibel, soepel en makkelijk te plaatsen
-
Bestand tegen UV-licht, wortels en veroudering
-
Waterdicht en duurzaam in gebruik
Specificaties:
-
Afmetingen: 4 x 2 meter
-
Dikte: 0,5 mm
-
Materiaal: PVC
-
Kleur: zwart
-
Merk: AquaKing
Kortom: de AquaKing PVC vijverfolie 0,5 mm is een betrouwbare, duurzame en eenvoudig te verwerken oplossing voor het aanleggen van waterdichte vijvers en waterelementen.
Laat ons helpen!
| EAN: | 8718754043380 |