Het Interline Vlokkingsmiddel 2,5L is een vloeibare vuilbinder voor het verwijderen van zeer fijne, zwevende vuildeeltjes uit zwembadwater. Het middel bindt deze kleine deeltjes samen tot grotere vlokken, waardoor het vuil gemakkelijker uit het water verwijderd kan worden.
Bindt fijne vuildeeltjes
In het zwembadwater vormt het middel zogenaamde aluminiumvlokken. Deze trekken kleine zwevende deeltjes aan en vormen samen grotere vlokken. Bij gebruik met een zandfilter worden de vlokken inclusief het aangehechte vuil door het filtersysteem uit het water gehaald. Het uitgevlokte vuil kan daarnaast met een bodemstofzuiger worden verwijderd.
Speciaal voor zandfilters
Het vlokkingsmiddel is geschikt voor zwembaden met een zandfilter. Interline geeft expliciet aan dat het product niet geschikt is voor diatomeeënaarde- en patroonfilters. Voor deze filtertypen zijn andere vlokmiddelen nodig.
Ook zonder zandfilter toepasbaar
Interline vermeldt dat het middel ook zonder zandfilter kan worden toegepast. Het vlokkingsmiddel wordt dan over het wateroppervlak verdeeld, waarna het samengeklonterde vuil kan bezinken en met een bodemstofzuiger kan worden verwijderd.
Voor de exacte hoeveelheid is het verstandig om de actuele doseerinstructies op de verpakking te volgen. Interline vermeldt verschillende doseringen afhankelijk van de vervuiling en de gekozen toepassingsmethode.
Belangrijke punten
- Bindt fijne zwevende vuildeeltjes tot grotere vlokken
- Helpt bij het helder maken van zwembadwater
- Geschikt voor zwembaden met een zandfilter
- Vuil kan via het zandfilter worden verwijderd
- Uitgevlokt vuil kan ook worden opgezogen met een bodemstofzuiger
- Ook toepasbaar zonder zandfilter
- Niet geschikt voor patroonfilters
- Niet geschikt voor diatomeeënaarde filters
- Vloeibare uitvoering
- Inhoud van 2,5 liter
Laat ons helpen!
| EAN: | 0065094003795 |
| SKU: | 52881110 |